O tych co nas wspierają:

Firma Remontowo-Budowlana Pyrys-Bud działa w branży ogólnobudowlanej od 1997 roku. To solidna marka wzbudzająca zaufanie wielu klientów na terenie całego kraju.  Sukcesy zawodowe łączy ze wspieraniem sportu. Od wielu lat pomaga nam przy realizacji projektów sportowych. Dzięki niej wielu sportowców, którzy zakończyli swoją ligową przygodę z siatkówką może w dalszym ciągu realizować swoją pasję w kategorii masters. 

Sęk _ Pol jest firmą, której siedziba znajduje się niemalże w sercu Kurpi. To producent świetnej jakości stolarki aluminiowej i PCW. To firma od lat wspierającą nasze poczynania sportowe.  Jesteśmy jej za to ogromnie wdzięczni.

Spółka Melvit S.A. to najprężniej rozwijających się firm w sektorze zbożowym. Jej ideą jest dostarczanie produktów zdrowych, nieprzetworzonych, będących bogactwem natury, mających pozytywny wpływ na organizm. Spółka od lat wspiera sport. I choć jej główną orbitą zainteresowania sportowego jest runmageddon,  najbardziej ekstremalny, sposób uprawiania sportu to nigdy nie zapominają o lokalnych wydarzeniach sportowych powiatu ostrołęckiego. Dziękujemy im za to.

Zajazd Hubus jako kompleks gastronomiczno-noclegowy znajduje się przy trasie E61 Warszawa – Augustów. Dzięki gościnności właściciela obiektu od lat znajdujemy tu świetne miejsce  do  wypoczynku podczas krajowych i międzynarodowych rozgrywek sportowych. Zajazd Hubus polecamy wszystkim, którzy chcą zatrzymać się w naszym regionie.

TP-Link Technologies Co., Ltd. − tej firmy specjalnie nie trzeba przedstawiać. To nowoczesne przedsiębiorstwo zajmujące się produkcją sprzętu sieciowego. Jesteśmy bardzo wdzięczni, że są wśród naszych fundatorów nagród.  Dla uczestników naszych przedsięwzięć sportowych to dodatkowa zachęta do jeszcze bardziej zaciętej rywalizacji sportowej .

TK Lighting to młoda firma, która bardzo szybko zdobyła uznanie w Polsce i za granicą. Bardzo prężnie rozwija się idąc z postępem i potrzebami klienta. Jej produkty  z branży oświetleniowej są niezwykle atrakcyjne pod względem wzornictwa i rozwiązań technicznych. Jako klub mamy okazję  przekonać się o doskonałej jakości produktów marki TK-Lighting podczas naszych imprez sportowych. Chwała jej za to.